חדשות

מאי

אפריל

מרץ

פברואר

ינואר

 

סרטונים

מוצרי חברת HG חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי. אז למה להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימה בכיור מטבח, אם אפשר להשתמש בפותח הסתימות האנזימטי של HG?

4)      מוצרים ייחודיים לפתרונות ייחודיים- מוצרי חברת HGמספקים מענה ממוקד ומדויק, שאינו מסופק על ידי חומרי הניקוי האחרים הקיימים בישראל. לדוגמא, מסיר שומנים לכיריים חשמליות שיודע לפרק שומנים מזכוכית, חומר ניקוי מיוחד למיקרוגל, מטהר אוויר מהפכני המפרק כימית את מקור הריח ולא רק מסתיר אותו, מסיר כתמי בניה לאחר השיפוץ, מסיר עובש ואבנית מהאמבטיה, מסיר כתמי צביעה, שעוות דבורים השומרת על רהיטי עץ עתיקים, ופותח סתימות אנזימטי בכיורים (המוצר המוביל של החברה שהגיע ליותר מ-100 אלף בתים בישראל).
 
5)      21 מוצרים שונים לפתרונות ריצוף - התפיסה הכללית באירופה ואפילו בארה"ב, היא שלכל סגמנט בבית ישנו פתרון ניקוי ייעודי. לדוגמה, ישנו חומר ניקוי לפרקט רגיל, וחומר ניקוי לפרקט למינציה. ישנו חומר ניקוי אחר לרצפת גרניט פורצלן ואחר למרצפות שיש. ישנה הפרדה בין חומרים המסירים לכלוך לבין חומרי הברקה ועוד. הצרכנים באירופה וארה"ב מבינים שעליהם להגדיר את הצורך, כדי לטפל בו בחומר הניקוי המתאים. 21 חומרי הניקוי הייעודיים לרצפה של HGמנקים ומבריקים אריחי אבן, קרמיקה, פרקט, למינציה, פרקט עץ טבעי, גרניט פורצלן ושיש, ומובילים למהפכה תפיסתית בישראל בתחום הניקיון, ההגנה וטיפוח הריצוף. מגוון תכשירי ההגנה לרצפה של HGמחזקים  את הצבע והמבנה המקורי של האריחים ומסירים שאריות רובה ומלט ממשטחי האריח או הקרמיקה.
 
6)      ריכוז החומר הפעיל היעיל ביותר– מוצרי הניקוי של HGמרוכזים ביותר ומכילים הרבה פחות מים, ובמקרה של ריכוז יתר ניתן גל לדלל במים באופן עצמאי. משום שהחומר הפעיל מרוכז יותר, משיגים תוצאה טובה יותר עם כמות קטנה יותר של חומר ניקוי, וגם חוסכים מקום בארון. הדבר  מגשר על פער המחירים בין המוצרים, וכך, מוצרי HGמעניקים לצרכן את היחס המשתלם ביותר של איכות וריכוז החומר לעומת המחיר.
 
7)      רמת רעילות נמוכה – מוצרי הניקיון של HGהם בעלי רמת רעילות נמוכה משמעותית ביחס למוצרים האחרים הקיימים בשוק, ואינם מכילים סודה קאוסטית, חומצה זרחתית או חומצת מלח בריכוז גבוה ובכך מגנים עלינו ועל ילדנו מהסכנות הבריאותיות שבחשיפה לחומרי ניקוי.
 
8)      שמירה על בטיחות הילדים- בשנים האחרונות החלה חברת HGלהחמיר במדיניות האכיפה ולאתר פתרונות שימנעו פגיעה בילדים כתוצאה מחשיפה לחומרי ניקוי, כולל הפחתה משמעותית של ריכוזי החומרים הרעילים, בהתאם לתקנים האירופים המחמירים ביותר.
 
9)      עמידה בתקני איכות מחמירים- כל מוצרי החברה עומדים בתקני האיכות של האיחוד האירופי ושל מכון התקנים הישראלי. כל אחד מהמוצרים נבדק במעבדה אירופאית בהתאם לתקנים העדכניים ביותר, וכל מנת חומר ממוספרת, מתועדת ומדוגמת  (Batch Number).
 
10)  מעוז – הבית של HGבישראל: מוצרי HG- Home Guardמיובאים לישראל ע"י חברת מעוז, לה מעל 50 שנות ניסיון בשיווק לטמבוריות, ורשתות "עשה זאת בעצמך". חברת "מעוז" משווקת את מוצריה ליותר מ- 1100 עסקים ברחבי הארץ, המספקים פתרונות לענף הבנייה והמוצרים לבית ולגן. החברה מייצגת כ-35 חברות בינלאומיות מאירופה, ארה"ב והמזרח, ומייבאת מעל ל- 2500 מוצרים המחולקים ל-14 קטגוריות שונות. שיתוף פעולה זה בין HGלחברת "מעוז" הוא חותמת איכות אשר מבטיחה לכם תוצאות מוכחות ואיכות ללא פשרות.