חדשות

מאי

אפריל

מרץ

פברואר

ינואר

 

סרטונים

אין מה לפחד - תחזוקת הבית עוברת לידיים שלנו
 יש עובש בבית? רוצים לעשות פוליש לרצפה? סתימה רצינית בכיור? לא תמיד צריך להזמין אנשי מקצוע. 
בעזרת מוצרי HG ומעוז ניתן לעשות בעצמנו מספר פעולות פשוטות שיחסכו לנו מאות ואלפי שקלים על שירותי אנשי מקצוע,
גם ישמרו על הרהיטים, הרצפות ומוצרי החשמל נקיים ועמידים לאורך זמן וגם יתנו לנו שליטה והרגשת בעלות טובה על הבית שלנו.
 
נגמרה עונת היובש, מתחילה עונת העובש- בחורף, חדרי אמבטיה, מרתפים ושאר חדרים לחים ולא מאווררים, מסייעים ליצירת והתפשטות טחב ועובש. 
רובנו לא יודעים זאת, אך מעבר להשלכות האסתטיות, ישנן גם השלכות בריאותיות קשות להימצאות בחלל עם טחב ועובש, עד לכדי פגיעה במערכות הגוף וקשיי נשימה.
הפתרון לתופעה הוא שימוש ב"מסיר כתמי טחב ועובש".
המוצר החדש והייחודי של חברת  HGפועל ביעילות ובמהירות, מסיר בקלות את הטחב והעובש ונלחם מידית בבעיה בצורה מהירה והיגיינית.
הספריי החדש מסיר ומונע עובש בפעולה אחת ובמספר לחיצות פשוטות,
ונלחם בכל אזורי העובש בבית – מסיר סימנים שחורים מחיבורי אריחים בקירות, רצפות וחיבורי סיליקון באמבטיה, מטבחים, תקרות, ארונות, מרתפים ועוד.
אז במקום לצבוע את הקירות באלפי שקלים או להזמין חברת ניקיון, פשוט מתיזים עם הבקבוקון...


כשהשיפוץ נגמר הניקיון מתחיל- לאחר השיפוץ נשארות בדרך כלל שאריות מלט "עקשניות", אך אל תמהרו לשכור את שירותיה של חברת הניקיון. "מסיר שאריות מלט ובטון" של HGיעשה עבורכם את העבודה. באמצעות פעולה פשוטה של המסת החומר בדלי מים, שפשוף בעזרת מטאטא וניקוי עם סמרטוט נקי אפשר להסיר ולהעלים שאריות מלט וטיט מאריחי קרמיקה ואבן טבעית לא סידית (צפחה, גרניט וחלמיש). וכך, תיקון הבעיה עולה עשרות שקלים במקום מאות שקלים.
 
סתימה בכיור? חכו שניה לפני שמזמינים אינסטלטור- להזמין איש מקצוע לפתיחת הסתימה יעלה לכם בין 250 ₪ ל-350 ₪, אך פותח הסתימות האנזימטי של חברת HGיעשה את העבודה ללא מאמץ כלל. שופכים לתוך הכיור את החומר (לפני שהולכים לישון כדי שהחומר יעבוד בלילה) ובבוקר? אין סתימה. מה שמיוחד במוצר זה (מלבד העובדה שחוסך לנו 250 ₪...) הוא שמדובר במוצר ירוק המבוסס על אנזימים האוכלים את שאריות המזון וכך נפתחת הסתימה.
 
קצת קצף והאבנית נעלמת- הצטברות אבנית היא בעיה נפוצה במקלחונים, אמבטיות, משטחי עבודה, בתי שימוש ועוד. במקום להזמין שרותי ניקיון, הקצף מסיר האבנית של HGיסייע להעלים את הכתמים ומשקעי האבנית במהירות וביסודיות, כך שהמשטח ייראה מבריק כמו חדש, וכמה מאות שקלים יישארו בארנק...
 
מזרק קינג ג'ל יחסל את כל התיקנים ויחסוך לך מאות שקלים- קינג ג'ל הוא פיתיון לתיקנים בפורמולציית ג'ל המכיל חומר פעיל בריכוז נמוך ובשילוב רכיבים המפתים תיקנים המחפשים מזון. זהו כלי מקצועי יעיל ביותר, היכול להחליף מדביר מקצועי ומאושר גם לשימוש לקהל הרחב. מזריקים כמה טיפות וסוף לתיקנים. פיתיון יציב הנשאר זמן רב, ומאפשר תוצאות מהירות ויעילות.
 
תגידו לגנן שלא יבוא מחר– מוצרי מעוז מאפשרים לך לעשות את כל עבודות הגינון במו ידיך ולחסוך מאות ואלפי שקלים. עשרות מוצרי הגינון של החברה יספקו לך פתרון לכל בעייה - גלגילונים, אקדחי השקיה, מזמרות, מתלים לעציצים, מסורים  לגיזום ענפים, רשתות צל, רשתות לגידור מפלסטיק ומתכת טוריות, מגרפות, מעדרים, מכושים, אתי חפירה, מטאטאי דשא, קלשונים, משפכים ומה לא...
 
אתה יכול לאטום בעצמך את הבית לחורף– במקרה הזה החיסכון הוא כפול. גם חיסכון באיש מקצוע וגם חסכון אדיר בחשמל. אולי זה עדיין נראה רחוק, אבל לפני שנספיק למצמץ יגיע החורף, וזה בדיוק הזמן להיערך לקראתו. בחורף כדאי מאוד לאטום את כל הפתחים בבית כדי לחסוך באנרגיה לחימום, ולקבל חשבון חשמל פחות מנופח... בדיוק בשביל זה אנחנו כאן כדי לעזור לכם בפתרונות ייחודיים – פסי גומי ופסי מברשת האוטמים את הדלתות והחלונות ומונעים מהחום לצאת ומהרוח להיכנס, ועל הדרך גם מגנים על הבית ממזיקים למיניהם. חשוב לאטום גם את הגגות והחלונות מחדירת מים כדי שלא ייווצרו עובש, פיח ורטיבות. חומר האיטום לגגות של 'מעוז' בגימור לבן או אדום, מתארך פי שלוש, אוטם ביעילות, נצמד לשטח המטופל בחוזקה למשך זמן רב ומגן מפני חדירת מים. סביב דודי השמש, חשוב לאטום את התומכים המעגנים את דוד השמש לרצפה, כדי למנוע מהטיח להתקלף ומהצבע ליפול, בעזרת מוצרי מעוז שיחסכו עבורך פנייה לאוטם מקצועי. גם את הקירות החיצוניים של הבית כדאי לאטום, בעזרת סיליקון נוזלי של מעוז,  הנספג בקיר ומונע מטיפות הגשם לחדור ולהיספג בקיר.
 
כבר לא צריך שיעשו בשבילך פוליש– לחברת HGמקרצף רצפות ומסיר פוליש חזק במיוחד, המסיר את הכתמים העיקשים ביותר, כמו שרק חברת ניקיון יודעת לעשות, ובנוסף, מצפה ומגן על הרצפות בשכבת פוליש המותירה אותן עמידות ומבריקות לאורך זמן. מדי שנה, מומלץ להסיר את השכבה העליונה על ידי מסיר הפוליש של HGכדי לשמור על צבע המרצפות הרצוי.