חדשות

מאי

אפריל

מרץ

פברואר

ינואר

 

סרטונים

איך אפשר להתמודד עם הופעה של עובש?עובש, בעיה אסתטית ובריאותית, מופיע ברחבי הבית באזורים עם אחוזי לחות  גבוהים קרי חדר המקלחת, חדר האמבטיה. על מנת להימנע מהתופעה, יש להקפיד על מספר עקרונות שיכולים להפחית את הסיכוי ואף למנוע את הופעת העובש. שמרו כמה שיותר על אוורור החלל המועד לפורענות, פתחו חלון לאחר שימוש במקלחת. את המגבות לכביסה שימו בחדר אחר ובמידה והמגבות רטובות מאוד לאחר השימוש חשוב לתלות אותן לייבוש ובנוסף, ייבשו היטב את הרצפה לאחר המקלחת. והיה והעובש הופיע, ניתן להסירו בקלות על ידי מוצר ייחודי להסרת עובש מבית HG, ספריי אשר פועל ביעילות ובמהירות. כדאי לא להתמהמה עם הסרת העובש שכן, מעבר למראה הלא אסתטי, העובש אף יכול להזיק לבריאות.
 
ומה לגביי סתימה בכיור המטבח?בכיור המטבח מומלץ מאוד להציב רשת לכיור המונעת מעצמים שונים ושאריות מזון להיכנס לצנרת. הסתימה בכיור נגרמת לרוב משאריות מזון שנדבקו לדפנות הצנרת וחוסמות את המעבר למים. להזמין איש מקצוע לפתיחת הסתימה יעלה בין 250 ₪ ל-350 ₪, אך לחברת HGקיים מוצר הפותח את הסתימות בכיור ללא מאמץ כלל. שופכים לתוך הכיור את החומר (לפני שהולכים לישון בכדי שהחומר יעבוד בלילה) ובבוקר? אין סתימה. מה שמיוחד במוצר זה (מלבד העובדה שחוסך לנו כ-250 ₪), הוא היותו מוצר ירוק המבוסס על אנזימים האוכלים את שאריות המזון וכך נפתחת הסתימה.
 
כשהשיפוץ נגמר הניקיון מתחיל- לאחר השיפוץ נשארות בדרך כלל שאריות מלט "עקשניות", אך אל תמהרו לשכור את שירותיה של חברת הניקיון. "מסיר שאריות מלט ובטון" של HGיעשה עבורכם את העבודה. באמצעות פעולה פשוטה של המסת החומר בדלי מים, שפשוף בעזרת מטאטא וניקוי עם סמרטוט נקי אפשר להסיר ולהעלים שאריות מלט וטיט מאריחי קרמיקה ואבן טבעית לא סידית (צפחה, גרניט וחלמיש). וכך, תיקון הבעיה עולה עשרות שקלים במקום מאות שקלים.
 
קצת קצף והאבנית נעלמת- הצטברות אבנית היא בעיה נפוצה במקלחונים, אמבטיות, משטחי עבודה, בתי שימוש ועוד. במקום להזמין שרותי ניקיון, הקצף מסיר האבנית של HGיסייע להעלים את הכתמים ומשקעי האבנית במהירות וביסודיות, כך שהמשטח ייראה מבריק כמו חדש, וכמה מאות שקלים יישארו בארנק...
 
מזרק קינג ג'ל יחסל את כל התיקנים ויחסוך לך מאות שקלים- קינג ג'ל הוא פיתיון לתיקנים בפורמולציית ג'ל המכיל חומר פעיל בריכוז נמוך ובשילוב רכיבים המפתים תיקנים המחפשים מזון. זהו כלי מקצועי יעיל ביותר, היכול להחליף מדביר מקצועי ומאושר גם לשימוש לקהל הרחב. מזריקים כמה טיפות וסוף לתיקנים. פיתיון יציב הנשאר זמן רב, ומאפשר תוצאות מהירות ויעילות.
 
תגידו לגנן שלא יבוא מחר– מוצרי מעוז מאפשרים לך לעשות את כל עבודות הגינון במו ידיך ולחסוך מאות ואלפי שקלים. עשרות מוצרי הגינון של החברה יספקו לך פתרון לכל בעייה - גלגילונים, אקדחי השקיה, מזמרות, מתלים לעציצים, מסורים חשמליים לגיזום ענפים, רשתות צל, צלוניות, טוריות, מגרפות, מעדרים, מכושים, אתי חפירה, מטאטאי דשא, קלשונים, אקדחי מים, צינורות, משפכים ומה לא...
 
אתה יכול לאטום בעצמך את הבית לחורף– במקרה הזה החיסכון הוא כפול. גם חיסכון באיש מקצוע וגם חסכון אדיר בחשמל. אולי זה עדיין נראה רחוק, אבל לפני שנספיק למצמץ יגיע החורף, וזה בדיוק הזמן להיערך לקראתו. בחורף כדאי מאוד לאטום את כל הפתחים בבית כדי לחסוך באנרגיה לחימום, ולקבל חשבון חשמל פחות מנופח... בדיוק בשביל זה אנחנו כאן כדי לעזור לכם בפתרונות ייחודיים – פסי גומי ופסי מברשת האוטמים את הדלתות ומונעים מהחום לצאת ומהרוח להיכנס, ועל הדרך גם מגנים על הבית ממזיקים למיניהם. חשוב לאטום גם את הגגות והחלונות מחדירת מים כדי שלא ייווצרו עובש, פיח ורטיבות. חומר האיטום לגגות של 'מעוז' בגימור לבן או אדום, מתארך פי שלוש, אוטם ביעילות, נצמד לשטח המטופל בחוזקה למשך זמן רב ומגן מפני חדירת מים. סביב דודי השמש, חשוב לאטום את התומכים המעגנים את דוד השמש לרצפה, כדי למנוע מהטיח להתקלף ומהצבע ליפול, בעזרת מוצרי מעוז שיחסכו עבורך פנייה לאוטם מקצועי. גם את הקירות החיצוניים של הבית כדאי לאטום, בעזרת סיליקון נוזלי של מעוז,  הנספג בקיר ומונע מטיפות הגשם לחדור ולהיספג בקיר.
 
כבר לא צריך שיעשו בשבילך פוליש– לחברת HGמקרצף רצפות ומסיר פוליש חזק במיוחד, המסיר את הכתמים העיקשים ביותר, כמו שרק חברת ניקיון יודעת לעשות, ובנוסף, מצפה ומגן על הרצפות בשכבת פוליש המותירה אותן עמידות ומבריקות לאורך זמן. מדי שנה, מומלץ להסיר את השכבה העליונה על ידי מסיר הפוליש של HGכדי לשמור על צבע המרצפות הרצוי.