חדשות

מאי

אפריל

מרץ

פברואר

ינואר

 

סרטונים

 
איך אפשר להתמודד עם הופעה של עובש? האם יש לך טיפים כיצד להימנע מהופעת העובש? 
עובש, בעיה אסתטית ובריאותית, מופיע ברחבי הבית באזורים עם אחוזי לחות  גבוהים קרי חדר המקלחת וחדר האמבטיה. כדי להימנע מכך, יש להקפיד על מספר עקרונות היכולים להפחית את הסיכוי ואף למנוע את הופעת העובש. שמרו כמה שיותר על אוורור החלל המועד לפורענות, פתחו חלון לאחר שימוש במקלחת. את המגבות לכביסה שימו בחדר אחר ובמידה והמגבות רטובות מאוד לאחר השימוש חשוב לתלות אותן לייבוש, ובנוסף, ייבשו היטב את הרצפה לאחר המקלחת. והיה והעובש הופיע, ניתן להסירו בקלות על ידי מוצר ייחודי להסרת עובש מבית HG, ספריי אשר פועל ביעילות ובמהירות. כדאי לא להתמהמה עם הסרת העובש שכן, מלבד העובדה שזהו אינו מראה אסתטי, הוא יכול להזיק לבריאות.
 
ומה לגביי סתימה בכיור המטבח?
בכיור המטבח מומלץ מאוד שתהיה רשת לכיור המונעת מעצמים שונים ושאריות מזון להיכנס לצנרת. כאשר יש סתימה בכיור, הסיבה לכך היא לרוב שאריות מזון שנדבקו לדפנות הצנרת וחוסמות את המעבר למים. להזמין איש מקצוע לפתיחת הסתימה יעלה בין 250 ₪ ל-350 ₪ אך לחברת HG  יש מוצר הפותח את הסתימות בכיור ללא מאמץ כלל. שופכים לתוך הכיור את החומר (לפני שהולכים לישון בכדי שהחומר יעבוד בלילה) ובבוקר? אין סתימה. מה שמיוחד במוצר הזה מלבד העובדה שחוסך לנו כ-250 ₪, הוא שמדובר במוצר ירוק, המבוסס על אנזימים אשר אוכלים את שאריות המזון וכך נפתחת הסתימה.
 
האם אפשר לחסוך אנשי מקצוע בניקיון הבית לאחר שיפוצים?
במידה ועשיתם שיפוצים בבית, כשהשיפוץ נגמר המלאכה לא נגמרה. לאחר השיפוץ בדרך כלל נשארות שאריות מלט "עקשניות". אל תמהרו לשכור את שירותיה של חברת הניקיון. ישנם מוצרים רבים אשר עשויים לפתור את הבעיה ללא מאמץ רב. למשל לחברת HG  יש מוצר יעיל מאוד לטיפול בשאריות הללו - "מסיר שאריות מלט ובטון". באמצעות פעולה פשוטה של המסת החומר בדלי מים, שפשוף בעזרת מטאטא וניקוי עם סמרטוט נקי, ניתן להסיר ולהעלים שאריות מלט וטיט מאריחי קרמיקה ואבן טבעית לא סידית (צפחה, גרניט וחלמיש), וכך, תיקון הבעיה עולה עשרות שקלים במקום מאות שקלים.

מה לגביי פוליש של הרצפה?
יש אנשים שכל כמה שנים מזמינים חברה שתחזיר את הברק למרצפות. אפשר לחסוך זאת ולעשות בעצמנו?
היום כבר ישנם מוצרים היכולים לסייע בהחזרת הברק למרצפות ללא איש מקצוע. ראשית, יש להסיר את השכבה העליונה של המרצפות אשר ספגה את הלכלוך. לכך קיים מוצר המקרצף רצפות ומסיר פוליש, שהוא כמובן חומר חזק ואיכותי. מומלץ מידי שנה להסיר את השכבה העליונה על ידי מסיר הפוליש, בכדי לשמור על צבע המרצפות הרצוי. לאחר הסרת הפוליש הישן, השכבה העליונה, משתמשים במוצר המעניק ציפוי פוליש למרצפות, המגן מפני כתמים חומציים, לכלוך ושריטות, באמצעות חומר פולימרי נוזלי היוצר שכבת הגנה מבריקה ודקיקה, מחזיר את הרעננות לשיש, ובנוסף, מונע החלקה. את המוצרים הללו ניתן להשיג בחנויות עשה זאת בעצמך וברשתות המובחרות של מוצרים לבית. חברת HG  מחזיקה בסדרת המוצרים המספקים מענה לשני השלבים שציינו, על מנת לחדש את הפוליש של הריצוף.